0216 494 07 74 @ 0533 519 24 74
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc zemin kaplama istanbul

25 Temmuz 2019
382 kez görüntülendi
Pvc zemin kaplama istanbul

PVC ZEMİN KAPLAMA son zamanlara oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC kaplamalar Anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir,özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir, temizliği de oldukça kolaydır, Anti bakteriyel olmasının yanında An ti statik özellik de göstermektedir.

Fiyatları da oldukça hesaplıdır,Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu tarz zemin kaplamaların pek çok modelleri bulunmaktadır, zemin döşeme de bunlardan bir tanesidir, tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

” Zemin kaplama ürünleri ” yalnızca insan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir, zemin kaplamaların tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Evlerinizde ve ticari mekanlarınızda şıklığı yakalamak ve aynı zamanda sağlığınızı da düşünmek istiyorsanız, zemin döşeme leri tercih edebilirsiniz, desenleri ve renk kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple dilediğiniz renk ve desenlerde zemin kaplamalarını kolaylıkla tercih edebilirsiniz,

Spor salonları, hastaneler, ev ve işyerleri, okullar, kreşler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Ürünler oldukça kaliteli olup büyük çapta temizlik gerektirmez. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı da oldukça hijyeniktir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?