0216 494 07 74 @ 0533 519 24 74
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Forbo Pvc zemin kaplama

21 Kasım 2019
449 kez görüntülendi
Forbo Pvc zemin kaplama

Forbo Pvc zemin kaplama,son zamanlara oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC kaplamalar Anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir,özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir, temizliği de oldukça kolaydır, Forbo Pvc zemin kaplama Anti bakteriyel olmasının yanında An ti statik özellik de göstermektedir.

Fiyatları da oldukça hesaplıdır,Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu tarz zemin kaplamaların pek çok modelleri bulunmaktadır, zemin döşeme de bunlardan bir tanesidir, tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

” Zemin kaplama ürünleri ” yalnızca insan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir, zemin kaplamaların tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Forbo Pvc zemin kaplama Evlerinizde ve ticari mekanlarınızda şıklığı yakalamak ve aynı zamanda sağlığınızı da düşünmek istiyorsanız, zemin döşeme leri tercih edebilirsiniz, desenleri ve renk kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple dilediğiniz renk ve desenlerde zemin kaplamalarını kolaylıkla tercih edebilirsiniz,

Spor salonları, hastaneler, ev ve işyerleri, okullar, kreşler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Ürünler oldukça kaliteli olup büyük çapta temizlik gerektirmez. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı da oldukça hijyeniktir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?