0216 494 07 74 @ 0533 519 24 74
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tarkett Pvc Yer döşeme

24 Mart 2020
375 kez görüntülendi
Tarkett Pvc Yer döşeme

Tarkett Pvc Yer döşeme,pratik ve kolay kaplanabilir olmaları açısından günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Zemin kaplamaların pek çok türü bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalarda bu çeşitlerden bir tanesidir. PVC zemin kaplamaların avantajları saymakla bitmez. En önemli özellikleri anti bakteriyel oluşlarıdır. Bu sayede hiçbir canlı yapı PVC yüzeyler üzerinde barınamaz ya da üreyemez. Bir diğer önemli özelliği de anti statik olmasıdır. Bu iki özelliği sebebi ile özellikle hastanelerde PVC zemin kaplamaları daha çok tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların bir diğer önemli avantajı da temizliğinin çok kolay olmasıdır. Böylece uzun saatler boyunca temizlikle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. PVC zemin kaplamaların pek çok marka ve modeli bulunmaktadır. Tarkett Pvc Yer döşeme da bunlardan bir tanesidir.

Tarkett Pvc Yer döşeme oldukça dayanıklıdır. Renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Böylece istediğiniz mekanlara uygun modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Homojen ve heterojen olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Bunların dışında da farklı modelleri bulunmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplamalar cila gerektirmez. Bu yönden avantajlıdır. Homojen PVC kaplamalar ise her yerde aynı özelliği gösterir ve aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu mekanlarda bu kaplamalar daha çok tercih edilmektedir.

Tarkett Pvc Yer döşeme anti bakteriyel özellik gösterdiği için hastanelerin yoğun bakım ve ameliyat ünitelerinde daha çok tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?