0216 494 07 74 @ 0533 519 24 74
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gerfloor Pvc zemin kaplama

26 Mart 2020
358 kez görüntülendi
Gerfloor Pvc zemin kaplama

Gerfloor Pvc zemin kaplama pratik ve kolay kaplanabilir olmaları açısından günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Zemin kaplamaların pek çok türü bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalarda bu çeşitlerden bir tanesidir. PVC zemin kaplamaların avantajları saymakla bitmez. En önemli özellikleri anti bakteriyel oluşlarıdır. Bu sayede hiçbir canlı yapı PVC yüzeyler üzerinde barınamaz ya da üreyemez. Bir diğer önemli özelliği de anti statik olmasıdır. Bu iki özelliği sebebi ile özellikle hastanelerde PVC zemin kaplamaları daha çok tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların bir diğer önemli avantajı da temizliğinin çok kolay olmasıdır. Böylece uzun saatler boyunca temizlikle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. PVC zemin kaplamaların pek çok marka ve modeli bulunmaktadır.Gerfloor Pvc zemin kaplama da bunlardan bir tanesidir.

Gerfloor Pvc zemin kaplama oldukça dayanıklıdır. Renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Böylece istediğiniz mekanlara uygun modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Homojen ve heterojen olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Bunların dışında da farklı modelleri bulunmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplamalar cila gerektirmez. Bu yönden avantajlıdır. Homojen PVC kaplamalar ise her yerde aynı özelliği gösterir ve aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu mekanlarda bu kaplamalar daha çok tercih edilmektedir.

Gerfloor Pvc zemin kaplama anti bakteriyel özellik gösterdiği için hastanelerin yoğun bakım ve ameliyat ünitelerinde daha çok tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?