0216 494 07 74
..
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Yer Kaplama İstanbul

15 Kasım 2017
46 kez görüntülendi
Pvc Yer Kaplama İstanbul

Pvc Yer Kaplama İstanbul , İç mekan tasarımlarında kullanılan ,sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan  her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile ticari alanlara kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla yoğun kullanımlı alanlara  ve farklı mekanların büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

 PVC yer kaplama’lar son zamanlara oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC kaplamalar anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?