Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antibakteriyel Yer Döşemesi

22 Ağustos 2017
644 kez görüntülendi
Antibakteriyel Yer Döşemesi

Antibakteriyel Yer Döşemesi, en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir. Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı,Antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır.

Tüm kalite tespit programlarından geçirilerek üretilmiş,yüzeyi özel PUR tekniği ile güçlendirilmiştir. Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar. Antibakteriyel Yer Döşemesi ,pek çok avantajı vardır. Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz, hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür.

Zengin renk ve desen seçenekleri bulunan kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen Pvc zemin kaplama ürünü olduğu için tercih edilmektedir, hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür. engin renk ve desen seçenekleri bulunan Antibakteriyel Yer Döşemesi kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen yer döşeme ürünü olduğu için tercih edilmektedir.

Yoğun trafiğe müsait olan pvc zemin kaplama ürünlerimiz aşınma ve darbelere karşı dayanıklıdır sudan asit ve kimyasal maddelerden etkilenmez yüzey (Pur) ile güçlendirildiğinden dolayı  cila ve bakım ihtiyacı yoktur
Kullanımı ve temizliğinin çok kolay olması nedeniyle oldukça yaygınlaşmıştır. Antibakteriyel yer döşemesi,Dünyada kullanılan plastikler arasında ikinci sıraya yerleşmiştir

Antibakteriyel Yer Döşeme’si Üstelik fiyatları da çok ekonomik

Her zevke uygun modeller cebinize uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. PVC kimyasal maddelerden üretilmektedir ve yapısında bazı karışımları barındırmaktadır. Bu da ona renk özelliği, parlaklık ve esneklik kazandırmıştır. PVC’ler yapısı itibarıyla su geçirmezler. Bu nedenle su ile temas halinde olan bölümlerde tercih edilir. PVC’lerin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz .Antibakteriyel Yer Döşemesi Uygulaması kolay, renk çeşitleri oldukça fazla, hafif, ısıya dayanıklı, ışığa karşı dirençli, kir tutmaz, kolay temizlenir.

Görüldüğü üzere PVC kaplamaların pek çok avantajı vardır. İç mekan tasarımlarında kullanılan pvc zemin kaplama, sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir.

Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır,Antibakteriyel Yer Döşemesi ,şerit şeklinde sıra halinde geçen ve genellikle hastane ve okul içerisinde kullanılmaktadır. Sade yapısı ile daha çok resmi alanlarda kullanılmakta olan kaplama türü hijyen olma özelliği ile tercih edilme oranını arttırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?