Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beşiktaş Pvc zemin kaplama

20 Kasım 2017
275 kez görüntülendi
Beşiktaş Pvc zemin kaplama

Beşiktaş Pvc zemin kaplama ,Mükemmel dayanıklılık ve yaşam döngü maliyetleri sunan canlı ve zarif, yönsüz desen serisinde kaliteli zemin kaplamaları. zemin kaplama kullanıcıların değişen ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak renk ve desen kombinasyonlarında sınır tanımayacaktır !

 Beşiktaş Pvc zemin kaplama ,Okullar, fabrika , gemi sağlık kurumları ve diğer kamu binaları gibi birçok yapı için uygun, Kaliteli pvc zemin kaplama,Olağanüstü performansı ve özel renk paleti, biçimleri ve aksesuarları ile Pvc zemin kaplama, gerçekten çok çözümlü bir teklif sunma potansiyeli ile tasarımı bir araya getiriyor, hastanelerden okullara, otellere veya ofislere, ıslak alanlara kadar tüm ortamlarda tek bir çözüm veya çevre kusursuz uyum sağlayan eksiksiz bir çözümler bütünü sunabilir.

PVC zemin kaplama’lar homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplama cila gerektirmez. Homojen zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir ve aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu fabrika gibi ortamlarda tercih sebebidir. Homojen PVC zemin kaplamalarda kullanmadan kaynaklı eskimeler olursa tekrar cila yapılarak ilk günkü gibi kullanılabilmektedir Temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?