Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Grenn Lvt Pvc Parke

26 Temmuz 2017
479 kez görüntülendi
Grenn Lvt Pvc Parke

 Grenn Lvt Pvc Parke ;İnsan sağlığına tehdit oluşturan hiçbir madde içermemesi ve üretimi sırasında orman ürünleri kullanılmaması sebebiye geleneksel zemin kaplama malzemeleri yerine dünya genelinde artan oranda tercih edilen dayanıklı, Lüks Vinil Parke’dir. (Luxury Vinyl Tile) Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kalitesi ve gerçekçi yüzey dokusu ile 1.Sınıf yeni nesil zemin kaplamasıdır.

Parkemizin içeriğinde saf PVC ve kalsit bulunmaktadır. PVC, sağlığımızı koruyan hastanelerin başlıca zemin malzemesidir. Malzemenin yumuşaklığını sağlamak için, PVC ürünlerde dünya standardı olan ve fitelat içermeyen D.O.T.P yağı kullanılmaktadır. Parkemizin üst yüzey tabakası, zehirli kimyasallar ile değil; sadece ısı yoluyla kaplanır. Üreformaldehit yoktur. İçeriğindeki kalsit bileşeni (yani bilinen adıyla mermer tozu), bebek pudrası, diş macunu gibi sağlık ürünlerinde de kullanılan bir maddedir.Üretim sürecinde laboratuvarımızda yapılan testler sonucuna göre malzememizin hiçbir kimyasal salınım yapmadığı görülmektedir.  Grenn Lvt Pvc Parke ,Parkemiz, yukarıda belirtilen ham madde içeriği sayesinde insan sağlığını solunum yoluyla oluşabilecek astım ve alerjik reaksiyonlar ile kanserden korur. Evlerinizin tüm bölümleri ve ticari mekanlarınız için ideal bir malzemedir.
– Grenn LVT Pvc Parke neden suya dayanıklıdır, kabarmaz, küf yapmaz?
Suyu emecek herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan üretilen yeni nesil parkemiz, rutubeti içine almadığından küf oluşumuna izin vermez; koku üretmez.
–  Grenn LVT Pvc Parke neden alev almaz?
İçeriğindeki mermer tozu alev almayan bir maddedir.

– Grenn LVT Pvc Parke  Parke neden yangının büyümesini önler?
PVC’nin (Poli vinil klorür) içeriğinde katı olarak bulunan klörür maddesi, yangın ısısı ile karşılaştığı derecelerde gaza dönüşerek yüzey üzerinde hava aldırmayan bir tabaka oluşturur. Bu özelliği, yangının zeminde yayılmasına engel olur.

–  Grenn  LVT Parke neden çizilmeye karşı dayanıklıdır?
Saf PVC, doğası gereği çizilmeye dayanıklı bir malzemedir. Güçlendirilmiş 300 mikron üst yüzey katmanı, malzemenin yoğun trafik alanlarına karşı dirençli olmasını sağlar.

– Grenn LVT Pvc Parke Parke neden ses yapmaz?
Yarı esnek yapısı ve kimyasallar yerine ısı yoluyla lamine olması sayesinde rahatsız eden topuk sesini azaltır.

– Grenn LVT Pvc Parke  neden soğuk değildir?
PVC zemin kaplama malzemelerin fiziksel yapıları, MDF ürünlerine kıyasla soğuktan çok daha az etkilenir. Özellikle kış aylarında mekanlarınıza daha sıcak bir ortam sağlar. Bastığınızda ayağınız üşümez.

– Grenn LVT Pvc Parke  neden kir ve leke tutmaz?
Poliüretan kaplı üst yüzey tabakası sayesinde kir tutmaz; kolayca temizlenir.

– Grenn LVT Pvc Parke neden doğal ahşap görünümündedir?
Profesyonel tasarımcılarımız, doğal materyallerden elde ettikleri desenlere en güncel renkleri uygulayarak koleksiyonlarımızı oluşturmaktadırlar. Hazırlanan tasarımlar, kendi tesislerimizde özel baskı teknikleri ile titizlikle basılarak mekanlarınızda gerçekçi doğal ahşap desenleri ve alternatif tasarımlar ile beğeninize sunulmaktadırlar.

–  Grenn LVT Pvc Parke neden doğa dostudur?
Geri dönüştürülebilir; çöp olmaz. Formulasyonunda ağaç yoktur. Doğa tahrip edilmeden üretimi gerçekleştirilir. Bu özelliği ile ülke ve dünya ekonomisine fayda sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?