Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hastane Pvc zemin kaplama

20 Nisan 2017
651 kez görüntülendi
Hastane Pvc zemin kaplama

Hastane Pvc zemin kaplama

Hastane pvc zemin kaplama ; Çok tercih edilme sebeplerinde ise uygulanacak alanın durumuna göre alternatif çözümler bulunmasıdır.Pvc zemin kaplama , sudan asit ve kimyasal maddelerden etkilenmez , Aşınma ve darbelere karşı dayanıklı PVC ZEMİN KAPLAMA  Poliüretan (PUR) ile yüzeyi güçlendirilmiştir cila ve bakım ihtiyacı yoktur.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş alanları daha da artmış, çok sayıda gerek devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır. Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan PVC diye adlandırdığımız, aynı zamanda polivinül klorür diye bildiğimiz maddedir. Bu madde zemin kaplamalarında en çok tercih edilen bir maddedir.

Sertifikalı yanmaz pvc zemin kaplama olarak piyasa da kullanılmıştır. Almanya’ da üretilmiş olup, ülkemize gelen bu kaplama türü kullanım alanının geniş olmasıyla birlikte en çok hastane, okul ve askeri binaların kaplanmasında kullanılmıştır. Hijyenik olması ve her türlü yabancı etkiye karşı direnç göstermesi bu ürünün en önemli tercih sebebi olmuştur.

Hastane pvc zemin kaplama Antibakteriyel ‘dir

Sudan, ısıdan ve ışıktan etkilenmeyişi hastane ve okullar için son derece önemli nitelik taşımaktadır. Yanmaz özellikte ve sertifikalı oluşu sertifikalı yanmaz pvc zemin kaplama adlandırılmış ve bu özelliklerde sunulmuştur. Sertifikalı yanmaz pvc zemin kaplamanın en önemli özelliği ve tercih sebebi geniş renk seçeneği ve tercihi sunmasıdır. İstenilen ölçülerde bordür çalışmaları yapılmaktadır. TSE belgeleriyle ve yanmaz sertifikalarla hizmet sunulması ürün kalitesini daha da artırmaktadır.

Kimyasal maddelerden etkilenmeyişi ve bütün bu özelliklerinin yanı sıra estetik ve sağlam görünümü sayesinde diğer zemin kaplama türlerinden bir adım öne taşımaktadır. Plastik görünümümde ve bir çeşit petro kimya maddesinden oluşan maddeye vinil adı verilmektedir.

Ucuz ve su geçirmez sağlam yapıda oluşu, vinil zemin kaplama olarak birçok alanda tercih edilmektedir. Islak ve rutubetli alanlarda, aynı zamanda taş doğal görünümde kullanılabilmektedir. Her türlü dekorda dilenilen şekilde kullanılabilen vinil uygulama ahşap ve mermer görünümü andırmaktadır. Yapı maddesi sert gibi görünmesinin yanı sıra elastik görünümdedir.

Yoğun trafik alan yerlerde de yıllar sonra bile aynı güzelliğini koruyabilmektedir. Gürültüyü azaltabilme özelliğinin olması, yoğun trafik alan yerlerde uygulanması kullanıcıların rahat nefes almasını sağlayacaktır. Ayrıca tasarımcılar tarafından bilinçli olarak uygulan modeller ile küçüķ odaları büyük, büyük odaları ise küçük gösterebilme imkanı vardır. Tozlar, belirli cisimler sayesinde belli ölçütlerde yıprandığında, hafif bir cila uygulamasıyla son verilebilir. Günlük bakımı ise deterjan istemeyip, hafif bir su yeterlidir.

Vinil zemin kaplama özellikleri çok sayıda olup, saymakla bitmeyecek türdendir. Ağır cisimlere ve kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. Kokusuz ve hafiftir. Çevre dostudur aynı zamanda geri dönüşüm sağlanabilen maddelerden oluşur. Diğer kaplama türlerinde olan bir özellikte vinil zemin kaplama da olup yangın geçirmez, alev almaz özelliktedir. Yağmura, suya, kara yani en kötü hava şartlarına karşı dirençlidir. Diğer zemin kaplamalara göre en çok tercih edilenler arasındadır. Üzeri kapalı balkonlarda tercih edilebilir özelliktedir,firmamız İstanbul bölgesinde şubelerimizle Stoklarımızda bulunan ürünlerimizle zemin kaplama sektöründe hizmet vermektedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?