Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Heterojen Yer kaplama

29 Kasım 2017
384 kez görüntülendi
Heterojen Yer kaplama

Heterojen Yer Kaplama ,Süper yüksek kaliteli  % 100 dayanıklı Pvc zemin kaplama  sunduğumuz en çok yönlü ve dayanıklı yer döşemesidir.

Yüksek kaliteli PVC yer döşemesi ticari döşeme, Aşınmaya dayanıklı, yangına dayanıklı, su geçirmez,Basınca dayanıklı, aşındırmaya karşı dirençli, Göz zevkine hitap Eden ürünlerdir.

Firmamız tecrübemizle, müşterilerimize geniş bir Yelpazede ürünlerin sunumunu sağladık
Yaşadığımız mekanlarda , estetik, bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini bir arada sunabilen PVC Zemin Kaplamalarının pek çok avantajı vardır.

Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır.Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz.Zengin renk ve model seçimine sahiptir.Uygulaması kolay ve hızlı, temizliği pratik ve ekonomiktir.

Öncelikli olarak pvc zemin kaplama nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı bunları irdelemekle işe başlayalım;

Bu tür zemin kaplamaları mekanı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar. Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır.

Özellikle üzerinde fazla hareketin olduğu alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.Heterojen Yer kaplama ,İç mekan tasarımlarında kullanılan Pvc zemin kaplama, sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır.

Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Hastanelerden okullara,fabrikalar, otellere veya ofislere, ıslak alanlardan yatak odalarına kadar tüm ortamlarda tek bir çözüm veya çevre kusursuz uyum sağlayan eksiksiz bir çözümler bütünü sunabilir. Yenilenmiş malzemeyi yepyeni bir tasarım potansiyeliyle ve renk sayısı ikiye katlanarak yelpazesiyle buluşturuyor

Homojen ve Heterojen  PVC zemin, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle Hastaneler,Okullar, Fabrika ,kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler.Yüzey poliüretan kaplama, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır. Homojen PVC zemin pratik ve ekonomiktir

Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir,Heterojen Yer kaplama Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur.

Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Genellikle evlerde taş ve ahşap desenli tarzlar kullanılarak dikkat çekilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?