Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc yer kaplama fiyatları

20 Eylül 2017
500 kez görüntülendi
Pvc yer kaplama fiyatları

Pvc yer kaplama fiyatları, pek çok avantajı vardır. gönül  rahatlığıyla  kullanıma  müsaittir  uygulama  yapıldıktan işlem bittikten  birgün  sonra  su ile zemin yıkanabilir  ev ,işyerleri,gemi,yat ,yolcu tekne zeminlerine ıslak zeminlere  uygulanır  uzun ömürlü  sudan etkilenmeyen ve yıpranma  ve darbelere karşıda dayanıklıdır

Sanayi ,fabrika işyerlerinde zeminlerinde tercih edilme sebebi Antibakteriyel oluşu ağar yük darbelere transpalet ağırlıklarına dayanıklı oluşu temizliği kolay ve kimyasallardan etkilenmemesi tercih edilme sebebidir Dünyada kullanılan plastikler arasında ikinci sıraya yerleşmiştir. Üstelik fiyatları da çok ekonomik. Her zevke uygun modeller cebinize uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. PVC kimyasal maddelerden üretilmektedir ve yapısında bazı karışımları barındırmaktadır. Bu da ona renk özelliği, parlaklık ve esneklik kazandırmıştır. PVC’ler yapısı itibarıyla su geçirmezler. Bu nedenle su ile temas halinde olan bölümlerde tercih edilir. PVC’lerin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz : Uygulaması kolay, renk çeşitleri oldukça fazla, hafif, ısıya dayanıklı, ışığa karşı dirençli, kir tutmaz, kolay temizlenir. Görüldüğü üzere PVC kaplamaların pek çok avantajı vardır. PVC kaplamalar, ses yalıtımı da sağlamaktadır. Gürültüyü azaltır ve rahat bir ortam hazırlar. Plastiki yapısı esnek olduğu için temas halinde sertlik hissetmezsiniz. Bütün bir görüntüsü vardır bu da mekanınızı daha çekici kılmaktadır.Zemin döşemelerinin esnek olması ofis, mağaza,ev gibi yaşamın her alanında kolaylık sağlamaktadır. PVC zemin döşemelerinin temizliği de oldukça kolaydır ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Ancak iki üç ayda bir koruyucu ürünlerle ve parlatıcı cila ile bakım yapmanızı öneririz. Bu bakım zemin kaplamanızın ömrünü uzatacaktır. PVC döşemeler diğer zemin döşemelere göre günlük yaşantıya ve ekstra durumlara karşı dirençlidir. Mesela tekerlekli sandalyeye en dayanıklı olan zemin döşeme ürünleri PVC’ lerdir. Yapısında bulunan özellikler sayesinde ısıdan etkilenmez ve yangın riskini en aza indirir. Diğer zemin döşemeler gibi sıvıyı bünyesinde hapsetmez; sıvılara karşı emici değildir. Yerden ısıtmalı sisteme uygundur,En önemli avantajı anti bakteriyel olmasıdır. Bu özelliği sebebi ile PVC zemin kaplama yüzeylerde hiçbir canlı organizma barınamaz ya da üreyemez. Bu da Pvc yer kaplama fiyatları oldukça hijyenik olmasını sağlamaktadır.  Anti statik özellikleri de bulunmaktadır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır ve hassas çalışan elektrikli aletler statik elektrikten etkilenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?