Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Yer Kaplama Tuzla

15 Kasım 2017
497 kez görüntülendi
Pvc Yer Kaplama Tuzla

Pvc Yer Kaplama Tuzla,Şah-ser zemin kaplamaları firmamız zemin kaplama   sektöründe Yoğun trafik pvc zemin kaplama,Antibakteriyel pvc zemin kaplama,Antistatik pvc zemin kaplama,Homojen pvc zemin kaplama,Heterojen pvc zemin kaplama,Akustik pvc zemin kaplama,Spor salonu pvc zemin kaplama,Hastane homojen pvc zemin kaplama ,Okul pvc zemin kaplama,fabrika pvc zemin kaplama ,Epoksi kaplama,Epoksi boya,Yoğun trafik halı kaplama,konut tipi mineflo ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur…

Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplama’ları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri ve buna benzer trafiği yoğun olan mekanlara eşsiz renk desenlerinin yanı sıra bakımı ve temizliğinin pratik olması bu zemin kaplama gurupları yoğun talep görmektedir. Üzerindeki filim 0.15, 0.50 ve 0.70 mikron filim tabakası mevcut olup zengin bir renk ve desen seçeneğine sahiptir. Pvc zemin kaplama uygulanacak alanın zemin etüdü yapılmalı ve döşenecek olan Pvc kaplamaya uygun olup olmadığı denetlenmelidir.

Zemin kaplama malzemelerinin yer de düzgün ve gösterişli durmasında ki en büyük etken zemindir. Zemin ne kadar düz olursa yere uygulanacak malzeme de o kadar şık durmaktadır, bozuk olan zeminlere tesviye şapı yardımıyla akıllı şap atmak gerekmekte olup fakat fazla vakit yok sa eğer çelik macun yardımıyla lokal tamirler yapılmalıdır,

Daha sonra ise uygulanacak olan malzemelerin zemin ölçülerine göre kesilip hazırlanması gerekmektedir. Bu şekilde uygulamaya başlanmalıdır.Firmamız pvc zemin kaplama yapıştırıcısı olarak profesyonellerin kullanmış olduğu UZİN markalı Pvc zemin kaplama yapıştırıcısı kullanmaktadır, yapıştırıcı olarak UZİN markalı yapıştırıcıyı tercih etme sebebimiz yoğun trafik zemin kaplamaların da yüksek dayanıklılık suya karşı çözülme riskini ortadan kaldırdığı için tercih etmektedir. Pvc Yer Kaplama Tuzla uygulama alanları oldukca geniş olan zemin kaplama gurubudur,çok tercih edilme sebeplerinde ise uygulanacak alanın durumuna göre alternatif çözümler bulunmasıdır.Pvc zemin kaplama , sudan asit ve kimyasal maddelerden etkilenmez , Aşınma ve darbelere karşı dayanıklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?