Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Yer Kaplama

29 Mayıs 2017
720 kez görüntülendi
Pvc Yer Kaplama

Pvc Yer Kaplama, yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir. Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır, yer kaplama’nın özelliği olan kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar. Çeşitlerimizin tümü birinci sınıf malzemelerden olup kalitesini kanıtlamış heterojen ve homojen pvc yer kaplaması malzemelerdir.

Firmamız tarafından uygulanan Pvc Yer Kaplama çalışması uzman ekiplerle en iyi şekilde siz müşterilerimize hizmet vermektedir uygulamada en önemli olan husus ek yerlerinin kaynak çekilmesidir uygulanan yer kaplama’nın ek yerlerine kaynak çekilerek birleştirilip zamanla alta su sızma kir ve bakteri barındırması önlenir, profesyonel ustalarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Ses azaltma özelliğinin yanında elektriklenmeyi emme özellikleri de vardır ,Anti bakteriyeldir. Bu sebeple bu kaplamaların yüzeylerinde hiçbir canlı mikroorganizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu özelliğinden dolayı özellikle hastanelerde tercih edilmektedir. Oldukça hijyenik olması sebebiyle de okul ve kreşlerde tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların bir diğer önemli özelliği de anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikli hassas çalışan makineler bu elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların çokça bulunduğu yerlerde Pvc Yer Kaplama yapılmaktadır,pek çok model ve markada bulunabilir, Temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz,Homojen ve Heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez ve katmanlar halinde bulunur. Homojen zemin kaplamalar ise her yerde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. zemin döşeme  renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple yaptıracağınız yere uygun model ve desenleri rahatlıkla seçebilirsiniz. PVC Yer Kaplama okul kreş hastane yemekhane fabrika ev iş yerleri ofis ve bunun gibi pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

Pvc Yer Kaplama uygulanan alanlar

Hastane, Okul ,Fabrika,Toplantı odaları,Klinikler,Laboratuvar zeminleri,Gemi ,Otel,Anaokul ,Huzurevi zeminleri ,ve bu tarz yoğun kullanımlı  mekanlara uygulanan Pvc Yer Kaplama garantili ürünler hakkında bilgi için firmamızı ziyaret edebilir veya ücretsiz keşifimizden yararlanabilirsiniz

 

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?