Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc zemin kaplama Çeşitleri

26 Ekim 2017
405 kez görüntülendi
Pvc zemin kaplama Çeşitleri

Pvc zemin kaplama Çeşitleri ,Sentetik polimerden polivinil klorürden yapılmış PVC zeminler, kamuya açık alanlarda ve ticari mekanlarda değil, özel alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır . Bunun sebepleri, tasarımcıların olasılıklarının yanı sıra pratik bir nitelik taşıyor. Modern PVC tasarımlar Homojen ve Heterojen olarak ikiye ayrılıyor

Homojen PVC zeminler, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle hastaneler, okullar, kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler.
Yüzey poliüretan kaplaması, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır. Homojen PVC yer döşemesi pratik ve ekonomiktir

Heterojen PVC zeminler tabaka üzerine tabaka prensibi ile üretilmektedir,bu tip katların yüzeyi baskı veya yüzey işlemi (yüzey dokusu) ile tasarlanmıştır. Sürtünme ve yıpranmaya karşı direnç, basılı tasarımlara (aşınma tabakası kalınlığı) PVC kaplamadan yapılmış dış tabaka kalınlığı ile doğru orantılıdır. Poliüretan son kat yüksek hijyenik standartlara katkıda bulunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?