Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc zemin kaplama m2 fiyatları

20 Temmuz 2017
732 kez görüntülendi
Pvc zemin kaplama m2 fiyatları

           Pvc zemin kaplama m2 fiyatları

Pvc zemin kaplama m2 fiyatları ; Günümüz teknolojisi ile buluşan kaplamalar her gün bünyesine bir özellik daha katmaktadır,Renk uyumunun insan sağlığına olumlu katkıda bulunur. İşte bu yüzden yenilenen  mimarlara daha çok desen kombinasyon esnekliği sunmak amacıyla zenginleştirildi,Özellikle hastane, okul ve diğer kamu kuruluşlarında… ana renkler ve nötr renklerden oluşan, gri ve bej tonlarının hakim olduğu, 3D efekti olan yönsüz desenlere sahip yepyeni bir seri.pvc kaplama, ana renklerdeki çipli desenleriyle adeta kauçuk görünümünü yakalıyor  Aynı seri içindeki dekor farklılığı, aynı renklerde farklı desenleri buluşturarak tasarımı zenginleştirme şansı veriyor, olağanüstü teknik performans ile muhteşem estetiği birleştirir böylece kullanıcıların esenliğini garantiler. Zamana karşı koyan tarzları ve çok yönlü renkleriyle,  çok yoğun trafikli alanlar için sağlam ve ultra dayanıklı çözümler sağlar.Kaliteli hammaddeler ve yenilikçi yüzey korumaları uzun ömürlü performans ve görünüm, az bakım ve mükemmel yaşam döngü maliyetleri sağlar. Sağlık, eğitim, satış ve sanayi gibi ticari uygulamalar için idealdir.

Pvc zemin kaplama m2 fiyatları avantajı

Firmamız tarafından uygulanan çalışması uzman ekiplerle en iyi şekilde siz müşterilerimize hizmet vermektedir uygulamada en önemli olan husus ek yerlerinin kaynak çekilmesidir uygulanan ,ek yerlerine kaynak çekilerek birleştirilip zamanla alta su sızma kir ve bakteri barındırması önlenir, profesyonel ustalarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Ses azaltma özelliğinin yanında elektriklenmeyi emme özellikleri de vardır ,Anti bakteriyeldir. Bu sebeple bu kaplamaların yüzeylerinde hiçbir canlı mikroorganizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu özelliğinden dolayı özellikle hastanelerde tercih edilmektedir. Oldukça hijyenik olması sebebiyle de okul ve kreşlerde tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların bir diğer önemli özelliği de Anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikli hassas çalışan makineler bu elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların çokça bulunduğu yerlerde  yapılmaktadır.

PVC zemin  kaplama’lar pek çok model ve markada bulunabilir;Temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz, homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez ve katmanlar halinde bulunur. Homojen zemin kaplamalar ise her yerde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. zemin döşeme  renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple yaptıracağınız yere uygun model ve desenleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

PVC zemin kaplama okul kreş hastane yemekhane fabrika ev iş yerleri ofis ve bunun gibi pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir.Pvc zemin kaplama m2 fiyatları ; bütçenize uygundur kaliteye göre değişmektir  fiyatını yüzey mikron belirlemektedir  şubelerimizi ziyaret ederek Pvc zemin kaplama m2 fiyatları  seçeneklerden yararlanabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?