Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Zemin Kaplama Seçenekleri

06 Kasım 2017
525 kez görüntülendi
Pvc Zemin Kaplama Seçenekleri

Pvc Zemin Kaplama Seçenekleri ,Dünya genelinde artan oranda tercih edilen  , Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kalitesi ve gerçekçi yüzey dokusu ile ideal bir zemin kaplamasıdır ,Doğası gereği çizilmeye ,darbelere dayanıklı bir malzemedir. Güçlendirilmiş (PUR) üst yüzey katmanı olan ,malzemenin yoğun trafik alanlarına karşı dirençli olmasını sağlar.

Uygulamalara dayalı uzmanlaşmış özelliklere sahip farklı ihtiyaçlara hitap eden özel Pvc Zemin Kaplama ürünleri sahibiz, Konutlardan ,Ticari yoğun kullanımlı alanlara çok elektrikli güç kontrol odalarına kadar geniş bir alana yayılmış ürünlerle, nispeten makul fiyatlarla sunabilmekteyiz

– PVC zemin kaplama neden suya dayanıklıdır, kabarmaz, küf yapmaz?
Suyu emecek herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan üretilen yeni nesil parkemiz, rutubeti içine almadığından küf oluşumuna izin vermez; koku üretmez.

En uygun bühçenize uygun kaliteden ödün vermeden sizlere özel kampanyalı fiyatları sunmaktayız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?