Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Zemin Kaplama

25 Mayıs 2017
1 kez görüntülendi
Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama , Kuruluşumuz  müşterilerine geniş bir yelpazede, üstün kaliteleri için takdir edilen ürünleri sunmaktadır. Bu ürünler, dayanıklılık ve mükemmel performans nedeniyle endüstride geniş çapta talep görmektedir

Zamanında teslimatın garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz, Markamızın ürün grubu, geçmişle bugünün kaynaşması gibi, aynı oda bağında geleneksel ile modern arasındaki harmanlanmayı sergiliyor.

Yaşadığımız mekanlarda , estetik, bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini bir arada sunabilen  zemin kaplama’larının pek çok avantajı vardır.Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır ; Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Zengin renk ve model seçimine sahiptir.

Antibakteriyel olması ve sağlık açısından kanserojen madde barındırmaması tercih edilmesinin baş sebebidir Toz kir ve leke barındırmaması astım ve alerjisi olan hastalardada tavsiye edilmektedir

Uygulaması kolay ve hızlı, temizliği pratik ve ekonomiktir ,Zamana karşı koyan tarzları ve çok yönlü renkleriyle,  çok yoğun trafikli alanlar için sağlam ve ultra dayanıklı çözümler sağlar.

Kaliteli hammaddeler ve yenilikçi yüzey korumaları uzun ömürlü performans ve görünüm, az bakım ve mükemmel yaşam döngü maliyetleri sağlar. Sağlık, eğitim, satış ve sanayi gibi ticari uygulamalar için idealdir

Olağanüstü dayanıklılık ;

Vinil döşeme, orta ve yüksek trafik ortamları için mükemmeldir ve herhangi bir hasar göstermeden büyük miktarlarda basınca, çizilmeye ve çizilmeye dayanabilir. malzemeleri yerine dünya genelinde artan oranda tercih edilen dayanıklı, Zemin Pvc Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kaliteli zemin kaplamasıdır.

. Aşınmaya ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.
 . Antistatik ve Antibakteriyeldir
 . Işıktan etkilenmez ve solmaz.
 . Yerden ısıtmaya uygundur.
 . Tekerlekli sandalyeye dayanıklıdır.
 . Bakteri, böcek ve kemirgen etkilerine karşı dirençlidir.
 . Isı, elektrik ve ses yalıtkanlığı sağlar.
 . Sıvı ve gaz geçirimsiz bir yapıya sahiptir.
 . Yoğun güneş, yağmur ve rüzgar gibi kötü hava şartlarına oldukça dirençlidir.
 . Alev almazlığı sayesinde yangın riskini azaltır.
 . Geri dönüşümlüdür ve çevre dostudur.
 . Uzun ömürlüdür, kolay uygulanır ve neme karşı dirençlidir.
 . Derzsiz, yoğun ve kompakt bir yüzey oluşturur.
 . Kolay temizlenir, hijyeniktir.
 . Sürtünmeye ve aşınmaya karşı dirençlidir.
 . Geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

. Lekelenme yapmaz.
. Solvent içermez.

Temizlemesi Kolay ;

Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır,Sudan etkilenmeyen ürünler  asit ve kimyasal maddelerdende etkilenmez

Yenilikçi Tasarım  Mükemmel dayanıklılık ve yaşam döngü maliyetleri sunan canlı ve zarif, yönsüz desen  kaliteli ürün serileriyle uyumlu renklerde, güvenli, kaydırmazlık, dayanıklılık ve ses azaltma özelliklerine sahip şık ve  Avrupa birliğinde özel olarak üretilen pvc esaslı bir Pvc zemin kaplama ürünüdür.

Aynı zamanda vinil zemin kaplama uygulamasıdır,Hastaneler ve okullar bu mekanlara verilebilecek en güzel örnekleridir.Sağlık ve eğitim sektörü hijyen noktasında büyük öneme sahip mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle hijyenik ve bakteri üretmez yapısı ile tercih edilebilirlik oranı her geçen günle birlikte artmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları ;

Yüzey (Pur) tabakasına göre değişiklik göstermektedir Fiyatlar ölçüm alındıktan sonra alanınızın m2 sine göre hesaplanır 17 TL başlayarak  değişmektedir İndirimli ve kampanyalı ürünlerimiz mevcuttur ve sizlerde bunlardan yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?