Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ticari tip zemin kaplama

12 Ağustos 2017
442 kez görüntülendi
Ticari tip zemin kaplama

Ticari tip zemin kaplama

Ticari tip zemin kaplama; serbest yönlü veya yön odaklı, homojen PVC zemin kaplamaları her gereksinim için doğru seçimdir. Renk seçimi, tasarım konseptinde, özellikle modern yapı sektöründe mümkün olan en yüksek özgürlüğü sunar. Zemin kaplamaları PUR yüzey işlemi ile mümkün olan en kolay temizlik ve bakım özelliklerini garanti eder. Çok amaçlı Ticari tip zemin kaplama % 100 saf, Homojen ve Heterojen PVC zemin, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle Hastaneler,Okullar, Fabrika ,kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler.
Yüzey poliüretan kaplama, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır. Homojen PVC zemin pratik ve ekonomiktir

Ticari tip zemin kaplama fiyatları

Tahmin edileceği gibi her mekana göre farklılık göstermektedir. Farklı çeşitlerde olan kaplama tipi her desenin kendine göre bir fiyat olması kaçınılmazdır. Uygulama kolaylığı bulunan ürünler için işçilik maliyetleri fazla olmamakla beraber metre kare bazında hesap yapılmaktadır. Fiyatlara katma değer vergisi de eklenerek yapılmaktadır. Her bütçeye uygun materyaller bulunabilir. Siz ne tarz bir kaplama yaptırmaya karar verirseniz bu anlamda firmalar size destek olacaktır. Mekanın büyüklüğü de illaki fiyatları arttırır veya azaltır etki yapmaktadır. Pvc zemin kaplama fiyatları değişkenlik gösterebilir. Fakat kendinize özel alan gibi fiyatları da kendinize özel hale getirtebilirsiniz. Her alanın metresi farklı olduğu için net bir cümle söylenmesi mümkün değildir.Tecrübe ve güven veren firmalar,Ticari tip zemin kaplama fiyatlarının uygunluğu ile de ön plana çıkmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?