Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yer Kaplama Fiyatları

Anasayfa » Yer Kaplama Fiyatları

Yer Kaplama Fiyatları;

Şah-ser yer kaplama firmamız zemin sektöründe kalite ve geniş renk seçenekleri ve stoklarıyla pvc zemin kaplama hizmeti vermekteyiz iç mekanlara ev tipi ve ticari zemin kaplama çeşitleri mevcuttur ,Yer kaplama en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir.

Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı,Antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır. Tüm kalite tespit programlarından geçirilerek üretilmiş, Pvc zemin kaplamalarının yüzeyi özel PUR tekniği ile güçlendirilmiştir. Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar,pek çok avantajı vardır.

Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz, hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür. Zengin renk ve desen seçenekleri bulunan kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen  ürün olduğu için tercih edilmektedir.

Kaliteye göre endüstriyel ve konut tipi olarak fiyatlar gruplandırılır Ev tipi mineflo ,işyerlerine ,hastane ,okul,fabrika yoğun kullanımlı alanlara pvc zemin kaplama çeşitleri renk görselleri mevcuttur, yüzeyi özel olarak güçlendirilmiştir bu sayede ömür boyu cila ve benzeri bakım gerektirmez,Yer Kaplama Fiyatları,uygundur kolay döşenir ve ayrıca temizlenmesi bakımı çok basittir geniş renk çeşitleri vardır.Her zevke uygun modeller cebinize uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır