Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
0216 494 07 74
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yer kaplama mineflo fiyatları

27 Ekim 2017
441 kez görüntülendi
Yer kaplama mineflo fiyatları

Yer kaplama mineflo fiyatları,özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu zemin kaplamaların görünüşü ahşap parke gibidir. Bu sebeple estetik bir görünümleri vardır. Mineflo kaplamalar eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Böylece istediğiniz randımanı alamazsınız. Günümüzde yeni moda zemin kaplamaları daha çok tercih edilse de özellikle işletmelerde  uygulaması da oldukça basittir. Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır.  Yer kaplama mineflo fiyatları, ahşap veya taş görünümünde olabilmektedir. Görüntüleri uygulandıkları mekana estetik bir hava katar.

Mineflo yer kaplamalar uygun fiyatları sebebiyle de günümüzde hala tercih edilmektedir,fiyatları Uygun fiyatına rağmen düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında Yer kaplama mineflo fiyatları çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir. Mineflo çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür,Ürünlerin uygulaması da oldukça basittir. Özel Yapıştırıcı sürülerek zemine uygulanır. Birbirinden güzel desenleri sayesinde uyguladığınız ortama estetik bir hava katacaktır.Fiyatları uygunluğu nedeniyle günümüzde hala tercih sebebidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?